Riihimäen kaupunginkirjasto

Kontaktuppgifter

Adress Postadress E-post
Riihimäen kaupunginkirjasto
Kauppakatu 16
11100 Riihimäki
Riihimäen kaupunginkirjasto
PB 197
11101 RIIHIMÄKI
kirjasto@riihimaki.fi

Telefonnummer

Avdelning Nummer
Telefon 019 758 4681
Lainaustoimisto, puhelin 2 019 758 4682
Lasten- ja nuortenosasto 019 758 4687
Aikuisten- ja musiikkiosaston tietopalvelu sekä kaukopalvelu 019 758 4678
Vahtimestari 019 758 4677
Kirjastotoimenjohtaja Kaija Viskari 019 758 4675

Personal

Namn Yrkestitel Kontaktuppgifter
Irma Aarnio irma.aarnio@riihimaki.fi 019 758 4689
Anna-Maija Ahola anna-maija.ahola@riihimaki.fi 019 758 4683
Katja Ahtinen katja.ahtinen@riihimaki.fi 019 758 4677
Kirsi Hovikorpi kirsi.hovikorpi@riihimaki.fi 019 758 4679
Päivi Jääskeläinen paivi.jaaskelainen@riihimaki.fi 019 758 4686
Terttu Koivisto terttu.koivisto@riihimaki.fi 019 758 4680
Kirsi Kontuvirta kirsi.kontuvirta@riihimaki.fi 019 758 4693
Satu Kuisma satu.kuisma@riihimaki.fi 019 758 4683
Ritva Kuisma ritva.kuisma@riihimaki.fi 019 758 4692
Reijo Kumpulainen reijo.kumpulainen@riihimaki.fi 019 758 4685
Tarja Kuparinen tarja.kuparinen@riihimaki.fi 019 758 4690
Sointu Laakso sointu.laakso@riihimaki.fi 019 758 4677
Anne Levänen anne.levanen@riihimaki.fi 019 758 4676
Stefan "Sakke" Lindfors stefan.lindfors@riihimaki.fi 019 758 4683
Johanna Lindroos johanna.lindroos@riihimaki.fi 019 758 4683
Tiina Löfberg tiina.lofberg@riihimaki.fi 019 758 4686
Marja-Leena Mäntynen marja-leena.mantynen@riihimaki.fi 019 758 4683
Heidi Rönn heidi.ronn@riihimaki.fi 019 758 4683
Olli Setälä olli.setala@riihimaki.fi 019 758 4680
Kristiina Tikka kristiina.tikka@riihimaki.fi 019 758 4686
Kaija Viskari kaija.viskari@riihimaki.fi 019 758 4675