Valkeakosken kaupunginkirjasto

Kontaktuppgifter

Adress Postadress E-post
Valkeakosken kaupunginkirjasto
Kauppilankatu 2
37600 Valkeakoski
Valkeakosken kaupunginkirjasto
PB 12
37600 VALKEAKOSKI
kirjasto@valkeakoski.fi

Telefonnummer

Avdelning Nummer
Asiakaspalvelu 040 335 7055
Aikuistenosasto / osastonjohtaja 040 335 7053
Kaukopalvelu 040 335 7050
Lasten - ja nuortenosasto / osastonjohtaja 040 335 7052
Musiikkiosasto / informaatikko 040 335 7049
Tiedotus ja viestintä - kirjastotoimenjohtaja Leena Toivonen 040 335 7040
Vahtimestari 040 335 7043
Palveluosasto / osastonjohtaja 040 335 7041
Kirjastoauto Walle 040 335 7048
Toimisto 040 335 7044

Personal

Namn Yrkestitel Kontaktuppgifter
Minna Edgren minna.edgren@valkeakoski.fi 040 335 7051
Tuula Hanhineva tuula.hanhineva@valkeakoski.fi 040 335 7044
Heidi Hosio heidi.hosio@valkeakoski.fi 040 335 7089
Pirjo Hynninen pirjo.hynninen@valkeakoski.fi 040 335 7053
Sari Laitinen sari.laitinen@valkeakoski.fi 040 335 7050
Kati Leppäkoski kati.leppakoski@valkeakoski.fi 040 335 7049
Kirsi Pasto-Salo kirsi.pasto-salo@valkeakoski.fi 040 335 7046
Tuija Pesonen tuija.pesonen@valkeakoski.fi 040 335 7088
Vilho Poikonen vilho.poikonen@valkeakoski.fi 040 335 7086
Riikka Ranta riikka.ranta@valkeakoski.fi 040 335 7087
Arja Repo arja.repo@valkeakoski.fi 040 335 7054
Marianne Salo marianne.salo@valkeakoski.fi 040 335 7047
Leena Takala leena.takala@valkeakoski.fi 040 335 7041
Leena Toivonen leena.toivonen@valkeakoski.fi 040 335 7040
Outi Vaskin outi.vaskin@valkeakoski.fi 040 335 7052
Tuija Virkki tuija.virkki@valkeakoski.fi 040 335 7085